Resultater

Resultater 2012

Klasse: K7-9

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

13

Hedda Espe

Harding

Pulje 1

00:45:32.1

00:00:00.0

 


Klasse: M7-9

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

2

Torbjørn Aga

Solnut

Pulje 1

00:37:16.9

00:00:00.0

 

2

4

Bjørnar M Nå

Solnut

Pulje 1

00:46:11.7

00:08:54.8

00.0

3

6

Jonas I Bleie

Solnut

Pulje 1

00:46:13.2

00:08:56.3

00.0

4

20

Tarjei Kråkevik

Solnut

Pulje 1

00:47:11.9

00:09:55.0

00.0

5

19

Eirik Kråkevik

Solnut

Pulje 1

01:03:17.4

00:26:00.5

00.0


Klasse: K10-12

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

14

Hedda Tyssebotn

Harding

Pulje 1

00:35:56.1

00:00:00.0

00.0

2

15

Lina Djønne

Harding

Pulje 1

00:45:30.4

00:09:34.3

00.0


Klasse: M10-12

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

7

Ivar Nå Aga

Solnut

Pulje 1

00:31:20.4

00:00:00.0

00.0

2

17

Skage Moe

Harding

Pulje 1

00:38:40.2

00:07:19.8

00.0

3

18

Olav Simon Kambestad

 

Pulje 1

00:38:47.6

00:07:27.2

00.0

4

10

Jo Thiis

Ofk

Pulje 1

00:39:47.8

00:08:27.4

00.0

5

3

Håkon M Nå

Solnut

Pulje 1

00:39:48.3

00:08:27.9

00.0


Klasse: K13-15

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

8

Sara Nå Aga

Solnut

Pulje 1

00:41:41.1

00:00:00.0

00.0

2

5

Elin M Nå

Solnut

Pulje 1

00:41:53.9

00:00:12.8

00.0


Klasse: M13-15

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

11

Kristoffer Hauso

Grimo IL

Pulje 1

00:31:43.1

00:00:00.0

00.0

2

12

Håvar Utne

Solnut

Pulje 1

00:33:56.4

00:02:13.3

00.0

3

9

Håvard Nå

 

Pulje 1

00:35:41.2

00:03:58.1

00.0

4

16

Tord Hegerland

Harding

Pulje 1

00:37:35.2

00:05:52.1

00.0

5

1

Ådne Måkestad

Solnut

Pulje 1

00:37:37.2

00:05:54.1

00.0


Klasse: K16-18

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

104

Elise Kvåle

Røldal

Pulje 1

00:59:39.5

00:00:00.0

00.0

2

105

Andrea Tveit

Røldal IL

Pulje 1

01:18:54.9

00:19:15.4

00.0


Klasse: K19-34

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

128

Randi Opheim

 

Pulje 1

00:51:27.0

00:00:00.0

00.0

2

115

Annette Måkestad

IL Solnut

Pulje 1

01:00:21.0

00:08:54.0

00.0

3

106

Signe Øvregård

Røldal

Pulje 1

01:03:49.1

00:12:22.1

00.0

4

116

Hjørdis Ingeborg Bleie

 

Pulje 1

01:09:02.5

00:17:35.5

00.0


Klasse: M19-34

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

126

Martin Finne

IL Korlevoll

Pulje 1

00:45:47.4

00:00:00.0

00.0

2

110

Fredrik Opedal

Harding IL

Pulje 1

00:52:32.6

00:06:45.2

00.0

3

109

Kim Are Hansen

 

Pulje 1

00:52:37.5

00:06:50.1

00.0

4

113

Jon Olav Stadheim

Odda

Pulje 1

00:54:12.0

00:08:24.6

00.0

5

111

Knut Opedal

Harding IL

Pulje 1

00:59:31.3

00:13:43.9

00.0

6

121

Mads Holtmoen

 

Pulje 1

01:12:36.5

00:26:49.1

00.0


Klasse: K35-39

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

103

Kirsten Lien

Raufoss IL -Friidrett

Pulje 1

00:57:00.2

00:00:00.0

00.0


Klasse: M35-39

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

125

Tore Bergum

Grimo IL

Pulje 1

00:52:18.8

00:00:00.0

00.0

2

112

Torgeir Lutro

Harding IL

Pulje 1

00:52:32.7

00:00:13.9

00.0

3

114

Jon Vidar Måkestad

 

Pulje 1

01:01:56.6

00:09:37.8

00.0

4

117

Arne Bleie

 

Pulje 1

01:03:44.8

00:11:26.0

00.0


Klasse: K40-49

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

129

Anne Gerd Nysveen

Harding

Pulje 1

00:57:49.0

00:00:00.0

00.0

2

130

Hildegunn Espe

Harding

Pulje 1

01:01:04.2

00:03:15.2

00.0


Klasse: M40-49

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

118

Jarek Lazarowicz

 

Pulje 1

00:43:25.1

00:00:00.0

00.0

2

102

Kjetil Dyrvik

Voss Folkehøgskule

Pulje 1

00:44:30.7

00:01:05.6

00.0

3

101

Odd Apold

Solnut

Pulje 1

00:54:57.7

00:11:32.6

00.0

4

127

Jørgen Opheim

Odda Energi

Pulje 1

00:56:50.3

00:13:25.2

00.0

5

122

Udmund Sandstå

Harding

Pulje 1

01:00:16.1

00:16:51.0

00.0

6

119

Geir Kvalvik

Harding

Pulje 1

01:05:18.7

00:21:53.6

00.0


Klasse: M50-59

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

124

Bjarne Aga

IL Solnut

Pulje 1

01:00:50.0

00:00:00.0

00.0

2

107

Amund Måge

IL Solnut

Pulje 1

01:13:05.9

00:12:15.9

00.0


Klasse: M60+

Plass

Stnr

Navn

Klubb

Pulje

Tid

Diff

Tillegg

1

123

Isak Reisæter

 

Pulje 1

01:12:18.1

00:00:00.0

00.0

2

108

Jørgen Gurandsrud

Fredriksstad IF

Pulje 1

01:13:05.3

00:00:47.2

00

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

17.11 | 11:21

Hei
Vi er rekneskapsfører for Einar Reisæter AS, IL Solnut har dobl betalt faktura den 21/4-17 med kr 1200.- Kan dere sende over kontonr vi kan tilbake bet til

...
26.06 | 20:18

Saknar deltakerliste for 2017 i skredløpet

...
02.06 | 22:49

Påmeldin Skredløpet 2017

...
10.12 | 03:23

Spark Lars Aga

...
Du liker denne siden