Resultat og deltak årets skredløp

Aktive med tidtakning

   

Resultater Aktive

Klasse

Plass

Namn

Klubb

Slutt-tid

Kvinner 15-18 år

1

Randi Opheim

00:52:21

Kvinner 35-39 år

1

Hildegunn Espe

Harding IL

01:04:18

2

Bodil Nakkerud

Harding IL

01:04:53

Kvinner 40-49 år

1

Anne Gerd Nysveen

Harding IL

00:59:52

Menn 10-14 år

1

Halldor Ø. Espe

Harding IL

00:51:17

2

Kurt Raymond Jekteberg

Matre IL

00:55:15

Sjur Jåstad Øygard

Solnut IL

Menn 15-18 år

1

Amund Askeland

Solnut IL

00:59:26

2

Sindre Taxt Måge

Solnut IL

01:09:03

Menn 19-34 år

1

Torbjørn Børve

Harding IL

00:47:00

2

Jan Sandven

Harding IL

00:50:17

3

Kim Are Bull Hansen

00:52:37

4

Sylvian Serkille

00:57:20

5

Steinar Lund

Solnut IL

01:10:21

Menn 40-49 år

1

Kurt Reidar Jekteberg

Matre IL

00:52:39

2

Bjarne Aga

Solnut IL

00:55:25

3

Jørgen Opheim

Energilaget

00:56:27

4

Jan Kråkevik

Solnut IL

01:18:27

Menn 50-59 år

1

Steinar Nilsen

Solnut IL

01:04:06

2

Amund Måge

Solnut IL

01:18:27

Menn over 60 år

1

Øystein E. Eskeland

Stord IL

01:00:42

 

Samlet aktive startet 21

Turklasse

Namn     Alder Klubb
Nils Måkestad 63 Solnut
Hildegunn Augdal, Birger Aga, Torbjørn Aga   31, 9, 6 Solnut
Magne Aga, Carina Aga, Shain Aga, Ellinor Aga 51,47,4,26 Solnut
Ingrid Nå Aga, Ivar Nå Aga, Marte Nå Aga, Sara Nå Aga 43,8,16,12 Solnut
Inger Aga Svensen, Maren Aga Svensen, Svenn Aga Svensen 40, 7, 47 Høvdingen IL
Kirsten Søgnen 65 Bergen
Sigrid Bleie Omland 66 Solnut
Britt E. Kråkevik 50 Solnut
Ingrid Kråkevik 25 Skare
Åse Liv Førde 57 Solnut
Ingvild Kvestad 56 Solnut
Sigrid Bleie, Eilin, Alja Arve Espe,  47, 52, 7, 7 Solnut
Torbjørg Øye 57  
Anna Sydnes 67 Jondal IL
Gjertrud Espeland 62  
Odd Aga 57 Solnut
Magne Widding 72  
Jørund Kvestad 46  
Asbjørn Lirhus, Anne Velure Lirhus, Kristine Velure Lirhus, Caroline Velure Lirhus 38, 37, 9, 7 Solnut
Terje Bleie 60 Solnut
Kjell Kvåle, Mari Kvåle 45,11 Solnut
Martin J. Bleie, Jonas Bleie, Solveig Bleie, Eirik J. Bleie 9, 6, 35, 2 Solnut
Edith Sivertsen, Herborg S. Nå, Håvard S. Nå 37, 8, 11 Solnut
Borghild Grønsnes, Liva Thiis, Jo Thiis 37, 11, 8 Odda
Reidunn Arna Tveit, Asgjerd Kvestad 63,74  
Anne M. Aga, Nils M. Hagen Sigurd Hagen, Synnøva Hagen, Mathilde Hagen 36,39,9,5,4  
Vigleik Aga 66 Solnut
Jorunn Århus 71 Solnut
Svein Nå, Emild Nå, Ida Nå, Kristina Nå, Morten Sagvåg 65,7,2,36,50  
Karl Ludvig Åkre 53  
Kjellrunn Moss 44 Solnut
Arne Bleie 37 Solnut
Anna Å. Kråkevik, Haldor Kråkevik, Trude Kråkevik 64, 12, 42  
Linn Fadnes, Marius Fadnes, Ingrid Fadnes, Frida Fadnes 38,14,11,8 Solnut
Helge T. Jåstad Brita Måge, Anita Måge, Anders Jåstad 72,60,38,6 Grimo
Sunniva Haustveit 35 Solnut
Ingvor Måkestad 63 Solnut
Lars Inge Aga 60 Solnut
Margunn Måkestad Hauso 54 Solnut
Jane Løyning Bleie 49 Solnut
Kirstin Haustveit, Isak H. Erdal 75,7 Solnut
Åshild Aga 54 Bergen 
Kari Haug 59 Solnut
Gunnbjørg Aga Reiseter 51 Solnut
Ola Reseter 61 Solnut
Håvard Aga, Kristine Aga 53,11 Solnut
Vidar Måkestad Susanne Måkestad, Ørjan Måkestad 55,11 Solnut
Robert Andreassen, Nina Viola Måkestad 46,44 Solnut
Anna Kvåle 42  
Rita Lillevik 46  
Kjell Inge Gussiås, Magne Gussiås 53,18  
Hilde Marie Kårbø 48  
Harald Horei 44  
Gisle Vindenes 50  
Britt Kersin Kårbø 50  
Knut Arthur Karlsen 47  
Gunnveig Måkestad 57  
Håvard Utne 12 Solnut
Sjur K. Jaastad 70 Solnut
Liv Sølvi Holm 66 Solnut
Åse Marie Reiseter 45 Solnut
Bjørn Håland 50 Solnut
Torbjørn Augdal 53  
Arnhild Måkestad 53  
Sigurd Gjelland Midtun, Halvard Tverberg Dag Midtun 13, 12, 73  
Dyveke Ulseth 12 Solnut
Berit Ulseth 45 Solnut
Ingrid Sæbø 48 Granvin
Terje Hamre 46 Granvin
Grete Hamre 23 Solnut
Daniel Fadnes, Jon Einar Fadnes, Sølvi Lambrechts 5, 36, 62  
Synnøva Sæbø 50 Solnut
Sonja Velure 34 Solnut
Marte Velure 10 Solnut
Nina Kambestad 71 Solnut
Olve Haugen 16 Grimo 
Ingunn van Etten 60 Grimo 
Hilde Måkestad, Ådne Måkestad, Cato Måkestad Mette Måkestad, Marianne Aga 11,10,41,15,15 Solnut
Guro G. Opedal, Erlend Opedal, Gaute G. Opedal 33, 41, 4 Harding
Elin Sæbø Nilsen 23 Solnut
Reidar Eitheim 33 Solnut
Svein Jåstad 47 Solnut
Ingrid Jåstad 13 Solnut
Anna Lanesæter 10 Solnut
Turid Langesæter 34 Solnut
Olav Helleland 33 Harding
Espen Kråkevik, Noah Åkre Kråkevik, Kari Åkre, Marte Elina Åkre 26, 4, 31, 6 Solnut
Anna Åkre Digranes 11  
Aslaug M. Digranes 11  
Ingrid Haugrønning 32  
Håkon Nå, Bjørnar Nå, Elin Nå, Turid Nå, Torkjell Nå 8,5,11,37,39 Solnut
Odd Apold, Monica Måkestad, Maren Måkestad 43, 40, 9 Solnut
Nils Nå, Turid Nå, Sofie Nå, Jorunn Nå 54,50,10,52  
Tonje Nå, Knut Opedal 25,3  
Ola Bleie 28  
Per Måkestad, Guro Måkestad 54,15 Solnut
Lisa Måkestad 25  
Harald Opedal 30  
Veslemøy Grieg, Gabriel Grieg, Eirik Grieg, Alexander Grieg, Britt Grieg 6,8,11,40,39  
Therese Natland 25  
Edel Svåsand, Bente Svåsand 44,18  
Inger Olsen Mansåker, Ingve Olsen Mansåker 13,7 Solnut
Anna Brattebø 13, 12, 73 Solnut
Ingri Brøto 23 Solnut
Saskia Trägner 26  
Alise Måkestad 23 Solnut
Kjersti Eitrheim 39 Politi il
Linda Skeie 39  
Arild Bleie 36 Solnut
Jakob Bleie 41 Solnut
Marit Oppedal 46 Skare
Gro Elin Svåsand, Grete Svåsand Kråkevik 44,15 Solnut
Randi E. Taxt 45 Solnut
Kristin Eskeland 62 Stord Turn

Samlet turklasse 194 startende.

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

26.06 | 20:18

Saknar deltakerliste for 2017 i skredløpet

...
02.06 | 22:49

Påmeldin Skredløpet 2017

...
10.12 | 03:23

Spark Lars Aga

...
07.06 | 20:09

Litt retting av informasjonen. Etter Kvestadstølen går løypa åvom Måkestadstølane og opp til Herseter som er det høgaste punktet på løypa.

...
Du liker denne siden