RESULTATER  AKTIVE




KORTBEINT G 7-9



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Ivar Nå Aga

Solnut

36:50:00


2

Sondre B Åsebø


37:00:00


3

Torbjørn Aga

Solnut

42:51:00


4

Bjørnar M Nå

Solnut

48:45:00


5

Viljar Øydvin

55:04:00



KORTBEINT G 10-12



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Sjur J.  Øygard

Solnut

36:29:00


2

Sigurd Aga Hagen

Solnut

38:12:00


3

Olav Simon Kambestad

Solnut

38:16:00


4

Håkon M Nå

Solnut

39:04:00


5

Martin Bleie

Solnut

39:42:00


6

Håvard Nå

Solnut

43:59:00



KORTBEINT G 13-15



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Andreas Kråkevik

Solnut

34:56:00


2

Kristoffer Hauso

Solnut

41:35:00


2

Magnus Eide


41:35:00


4

Joar Hauso

Solnut

42:32:00



KORTBEINT J 10-12



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Hedda Tyssebotn


39:53:00


2

Elin Måge Nå

Solnut

42:55:00


3

Lina Djønne


45:27:00


4

Andrea Midtbø


46:09:00


5

Ingrid Erdal

Solnut

48:29:00


6

Julia Midtbø Meland


58:22:00


7

Maren Måkestad Apold

Solnut



KORTBEINT J 13-15



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Sara Nå Aga

Solnut



MENN 15-18



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Gaute Kvåle

Røldal

42.03


2

Halldor Ø. Espe

Harding

48.17


3

Joackim Schjøtt Lie

Fana

59.50


4

Sindre J. Taxt Måge

Solnut

1,05,35


5

Jakob A. Klippen

Fana

1,08,10



MENN 19-34



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Jonny Kibsgård

Hauges.

44.24


2

Nils K. Berge

Røldal

48.00


3

Preben Kristensen

Fana

54.11


4

Lars Olav M. Apold

Solnut

55.32


5

Ole Kristian Thømt

Fana

56.08


6

Anders Skavhellen

Fana

59.17


7

Roald Eidsheim

Fana

59.50


8

Steinar Lund

Solnut

1,06,36


9

Nicolay Skavhellen

Fana

1,11,47



MENN 35-39



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Tomas Andresen

Fana

46.51


2

Einar Berge

Odda

1,02,25


3

Arne Bleie

Solnut

1,12,50



MENN 40-49



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Jaroslav Povel Lazowity

Herand

44.24


2

Kjetil Dyvik

Voss

44.50


3

Nils  M. Hagen

Odda

54.59


4

Jørgen Opheim

Energil.

58.00


5

Ivar Sandstå

Harding

58.19


6

Bjarne Aga

Solnut

59.57


7

Odd Apold

Solnut

1,01,41


8

Geir Kvalvik

Harding

1,01,48


9

Erlend Alstad

Oslo

1,06,00


10

Jan Kråkevik

Solnut

1,17,58



MENN 50-59



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Amund Måge

Solnut

1,17,58



MENN 60+



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Isak Reisæter

Solnut

1,15,43




DAMER 15-18



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Stine Nes Mæland

Fana

59.48


2

Thea Skavhellen

Fana

1,03,16


3

Elise Kvåle

Røldal

1,11,39


4

Marte Nå Aga

Solnut

1,14,06


5

Camilla Schjøtt Hannevig

Fana

1,25,50


6

Casandra Skavhellen

Fana

1,25,55



DAMER 19-34



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

May Britt Buer

Gular

47.11


2

Randi Opheim

Harding

53.17


3

Hilde Underdal

Harding

57.54


4

Cecilie Schjøtt Hannevig

Fana

58.12


5

Inger Marie Schjøtt Lie

Fana

1,02,33


6

Anette Måkestad

Solnut

1,12,50


7

Hildegunn Augdal

Solnut

1,23,04



DAMER 40-49



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Hidegunn Håland

Valen

59.55


2

Anne Gerd Nysveen Djønne

Harding

1,00,17


3

Gunnhild Jåstad

Solnut

1,12,31


4

Monica M. Apold

Solnut

1,12,50


5

Gro Elin Svåsand

Solnut

1,17,58


6

Randi Elisabeth Taxt

Solnut

1,17,58



DAMER 50-59



Plass

Navn

Klubb

Tid


1

Brita Gjerde

Harding

1,03,27




DELTAKING 2011 TURKLASSE



1

Nils Måkestad


2

Kristin E. Kråkevik


3

Åse Liv Førde


4

Trude K. Hegerland


5

Tord Hegerland


6

Jane Løyning Bleie


7

Nina Kambestad


8

Johannes Kråkevik


9

Sara Kråkevik


10

Johannes Kråkevik


11

Anne Velure Lirhus


12

Asbjørn Lirhus


13

Caroline Velure Lirhus


14

Kristine Velure Lirhus


15

Lars Reisæter


16

Randi Resæter


17

Solvor Reisæter


18

Malene Kristensen


19

Ingvald Kristensen


20

Steinar Kristensen


21

Ingvor Måkestad


22

Kjell Måkestad


23

Gunnlaug Reisæter


24

Helga H. Mæland


25

Lise Mæland


26

Åge Mæland


27

Anders Jåstad


28

Anita Måge


29

Helge Jåstad


30

Jørund Kvestad


31

Sigrid Bleie


32

Arve Espe


33

Ayla Sneeggen


34

Elin Sneeggen


35

Buster Espe


36

Brita Rørkin


37

Kåre Rogne


38

Klara Kronstad


39

Håvard Fykse


40

Ingunn K. Fykse


41

Ingebjørg Aga Midthun


42

Gunnar Arnetvedt


43

Reidun Aga Arnetvedt


44

Asgjerd Kvestad


45

Hildegunn Augdal


46

Birger Aga


47

Torbjørn Aga


48

Solveig Bleie


49

Eirik Bleie


50

Jonas Bleie


51

Martin Bleie


52

Elsa Bleie


53

Jostein Rasmussen


54

Svein Anders Rasmussen


55

Joar Steen


56

Astrid Jordal


57

Ingrid Kråkevik


58

Britt Eva Kråkevik


59

Margunn Walle


60

Kristin Walle


61

Lars Inge Aga


62

Ivar Kjoberg


63

Marte Årke Hauso


64

Vigleik Åkre


65

Astrid M. Kråkevik


66

Kjell Kråkevik


67

Karina Kråkevik


68

Espen Kråkevik


69

Noah Åkre Kråkevik


70

Folke Åkre Kråkevik


71

Berit Åkre


72

Leif Ola Måge


73

Anny Måge


74

Marit S. Aase


75

Henrikke Sveinsgjerd


76

Britt-Elin O. Lutro


77

Sindre O. Lutro


78

Ådne O. Lutro


79

Harald Lutro


80

Gaute Grønsnes Opedal


81

Anne M. Aga


82

Sunniva A. Hagen


83

Mathlide A. Hagen


84

Sigurd A. Hagen


85

Nils Magne Hagen


86

Jorunn Århus


87

Randi Måge


88

Turid Måge Nå


89

Torkjell Nå


90

Elin Måge Nå


91

Håkon Måge Nå


92

Bjørnar Måge Nå


93

Tordis Ågot Pedersen Nå


94

Linn M. Fadnes


95

Marius Fadnes


96

Ingrid Fadnes


97

Frida Fadnes


98

Emma Måkestad Smith


99

Ingvar Øydvin


100

Viljar Øydvin


101

Gunnlaug Måkestad


102

Nathalie Wiberg


103

Kristine Opedal


104

Vilde Meland


105

Martin Meland


106

Janne O. Meland


107

Jørgen Meland


108

Grethe Kråkevik


109

Guro Måkestad


110

Svein Nå


111

Emil Sagvåg


112

Ida Nå


113

Kristina Nå


114

Per Måkestad


115

Kari Måkestad


116

Inga Måkestad


117

Ingvild Kvestad


118

Sole Øydvin


119

Vemund Øydvin


120

Elin Thorbjørnsen


121

Heine Grønsnes Opedal


122

Guro Grønsnes Opedal


123

Erland Opedal


124

Mathea Århus Ekerland


125

Amalie A Netland


126

Henning Ekerhovd


127

Jonas Ekerhovd


128

Lillian R. Ekerhovd


129

Åse Midthun


130

Runar Midthun Gabrielsen


131

Sigurd Gjelland Midthun


132

Gunnlaug Vines


133

Dag Åkre


134

Kristian Åkre


135

Vebjørn Høynes


136

Svanhild Høynes


137

Herborg Sivertsen


138

Unni Martinsen


139

Håvard Øyvind Martinsen


140

Margit Sivertsen


141

Harald Sivertsen


142

Sissel Høynes


143

Kari L. Brøto


144

Eirik L. Røynstrand


145

Torgeir L. Røynstrand


146

Mari Lid


147

Åshild Aga


148

Nina Viola Måkestad


149

Grethe P. Vikane


150

Anne-Lise Eftedal


151

Terje S. Bleie


152

Helga Molnes Bleie


153

Lars Johan Bleie


154

Kirsten Haustveit


155

Inger M. Olsen


156

Bente Eikås


157

Tone Rosten Instanes


158

Kjellrunn Moss


159

Harald Moss


160

Eirin M. Pedersen


161

Tausa Øydvin


162

Kristine Grønlien


163

Mari Kvåle


164

Knut Geir Erdal


165

Vidar Måkestad


166

Gretha Lothe


167

Ørjan Lothe


168

Vidar Erdal


169

Isak Erdal


170

Ingrid Erdal


171

Vigleik Aga


172

Bjørg Krogh Hauso


173

Knut B. Hauso


174

Joar Hauso


175

Liv Helen Mårstig


176

Linn M. Raaen


177

Ådne M. Raaen


178

Felix Eppner


179

Randi Underthun


180

Ove Holmås


181

Azoora M. Pedersen


182

Kjell Inge Gussias


183

Magne Gussias


184

Odin Velure


185

Sonja Velure


186

Stine Velure


187

Marthe Velure


188

May Hauso


189

Cathrine Torvund Bleie


190

Jakob Bleie


191

Ådne Kvåle


192

Mary Ann K. Skavlid


193

Laila Kvåle


194

Erik Fresvik


195

Trond Thiis


196

Jo Thiis


197

Liva Thiis


198

Åsmund Oddekalv


199

Åshild Oddekalv


200

Elin S. Nilsen


201

Ola T. Reisæter


202

Gunnbjørg Aga Reisæter


203

Åse Marie Reisæter


204

Randi B. Reisæter


205

Torgil Alstad


206

Jørund Alstad


207

Unni Bendiksen


208

Berit Ekkje


209

Elin Sæbø Nilsen


210

Synnøva Sæbø


211

Steinar Nilsen


212

Kira


213

Anna Brøto Nå


214

Bjarne Nå


215

Lars M. Nå


216

Endre Førde Nå


217

Oda Førde Nå


218

Reidar Eitrheim


219

Lars Aga


220

Vegard Aga


221

Øystein Reisæter


222

Linda Pedersen


223

Tori V. Bleie


224

Ole Kristian Hatlen


225

Olav Bleie


226

Gjermund Birkeland


227

Erik Waulen


228

Michal Tøth


229

Øystein Jåstad


230

Siv H. Fuglum


231

Gisle Haukelidsæter


232

Jakub Medvulag


233

Ingebjørg Sandven


234

Konni


235

Yngve Olsson


236

Hjørdis Ingeborg Bleie


237

Norid Olsson Bleie


238

Øystein Trones


239

Lars Trones


240

Borghild Trones


241

Asbrørn Trones


242

Daniel Fadnes


243

Sølvi Måkestad


244

Kristine M. Aga


245

Håvard Aga


246

Linda Grane


247

Thomas Nordal Widding


248

Sigrid Elisabeth Widding


249

Knut Nordal


250

Anne Kari Steine


251

Tor J. Steine


252

Rolf Brunken


253

Arne Lien



254

Marija Lien



255

Kåre Grønsnes



256

Reidar Øygard



257

Ivar Bleie



258

Torgils Bleie



259

Kari Åkre



260

Jon Einar Fadnes



261

Odd Tøftestuen



262

Vally Karlstrøm



263

Johannes Vikane



264

Pål Aga



265

Torkjell Nå



266

Vidar Svan



267

Elias Bleie



                               268                                

Asbjørn Nå




Antall aktive

72




Antall Turklasse

268



Samlet deltaking

340










 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

26.06 | 20:18

Saknar deltakerliste for 2017 i skredløpet

...
02.06 | 22:49

Påmeldin Skredløpet 2017

...
10.12 | 03:23

Spark Lars Aga

...
07.06 | 20:09

Litt retting av informasjonen. Etter Kvestadstølen går løypa åvom Måkestadstølane og opp til Herseter som er det høgaste punktet på løypa.

...
Du liker denne siden